Vědci prokázali, že vodu je možné měnit i bez chemie – vířivá technologie upravuje její molekulární strukturu a po všech stránkách ji vylepšuje. Strukturovaná voda má pozitivní efekt na zdraví lidí, zvířat a rostlin. Obrovský přínos má i při použití v průmyslu a dalších oborech. 

 

 Abychom nejnovější vědecké poznatky o vodě přetavili do praxe, založili jsme společnost Aqualibrium. V našem týmu máme vědce, kteří se pozorování a zkoumání přirozených vlastností vody věnují mnoho let v rámci své profesní kariéry.  

 

 V Aqualibriu se specializujeme hlavně na vývoj a distribuci unikátních technologií pro regeneraci a úpravu vody bez použití jakékoliv chemie. Dále se věnujeme výzkumu vody a inovativním metodám, díky kterým je možné vyhodnotit vitální kvalitu vody až do těch nejjemnějších detailů. Hodně energie dáváme do popularizace vědeckých studií týkajících se vody.  

 

 České republice zastupujeme americkou společnost Crystal Blue a jsme oficiálním distributorem vířivých zařízení pro strukturování vody, která vyrábí 

 

„Voda má mnoho různých tváří. Přinášíme tu nejlepší z nich a měníme status quo.“ 

  

Crystal Blue 

Zakladatel Crystal Blue byl členem skupiny vědců a nadšenců, která se zabývala vývojem zařízení pro regeneraci a nechemickou úpravu vody na základě tzv. vírové technologie rakouského vynálezce Viktora Schaubergera. První prototypy vznikly už v 80. letech, regulérní výzkum a technický vývoj zahájila skupina počátkem roku 2000 po dekádách studií účinků strukturované vody. Samotná výroba a distribuce zařízení Crystal Blue byla spuštěna v roce 2011.  

 

Společnost Crystal Blue kromě výroby vířivých zařízení pro strukturování vody organizuje a sponzoruje každoroční mezinárodní konferenci o vodě, jejímž odborným garantem je profesor bioinženýrství na Washingtonské univerzitě Gerald Pollack. Více o ní najdete na webu www.waterconf.org 

 

Všechna zařízení Crystal Blue pro strukturování vody jsou vyrobena z nerezové oceli nejvyšší kvality a dalších prvotřídních materiálů, jako jsou zlato a křemenné sklo. Splňují přísnou evropskou legislativu a mají všechny certifikáty.  

 

 Chcete-li se dozvědět více nebo naše zařízení vyzkoušet, kontaktujte nás 


Certifikáty

Certifikáty

Zařízení CRYSTAL BLUE je certifikováno pro evropský trh a splňuje všechny zákonem vyžadované normy.