Řada CRYSTAL BLUE ALL-PURPOSE je unikátní průtokové zařízení upravující vodu nechemickým způsobem. Patří mezi inovativní vířivé technologie. Prokazatelně zlepšuje kvalitu vody a zlepšuje i její chuť. Redukuje vodní kámen. Více o benefitech zde.

Voda získává uspořádanou molekulární strukturu, zlepšují se i její bio-fyzikální vlastnosti. Je snadno vstřebatelná a tím se mnohonásobně zvyšuje její hydratační schopnost, která je základním předpokladem pro fungování zdravého organismu.

  • AP jednotky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Disponují všemi výhodami menších jednotek, ale umožňují větší objem průtoku. 

  • Zařízení je bezúdržbové, bez jakýchkoliv mechanických a výměnných částí.

  • Pro svůj provoz nepotřebuje žádné napájení ani externí zdroj. 

  • Bez chemie a magnetů.

  • ALL-PURPOSE řadu lze namontovat do jakéhokoli vodovodního systému. Zařízení této velikosti je vhodné pro použití v průmyslu, zemědělství a komerčním sektoru.

  • Voda může přes zařízení proudit oběma směry.

Zařízení CRYSTAL BLUE je certifikováno pro evropský trh a splňuje všechny zákonem vyžadované normy. 

Důležité upozornění: Strukturovaná voda čistí potrubí a podle míry zanesení z něj odplavuje usazeniny až 90 dní. Vzdálenost mezi zařízením a výpustí by neměla přesáhnout 100 metrů. Zařízení snižuje průtok vody přibližně o 5 %. Řada ALL-PURPOSE je nejúčinnější v tlakovém rozsahu do 13,8 baru. Zařízení by nemělo být vystavováno kontinuální teplotě nad 45 °C tekutiny.

  

Parametry

materiál Nerezová ocel
délka (cm) 34
průměr zařízení (cm) 12,6
váha (kg) 16,6
závit (coul) 1"