Zařízení CRYSTAL BLUE SU-1 je unikátní průtokové zařízení upravující vodu nechemickým způsobem. Patří mezi inovativní vířivé technologie. Prokazatelně zlepšuje kvalitu vody a zlepšuje i její chuť. Redukuje vodní kámen. Více o benefitech zde.

Voda získává uspořádanou molekulární strukturu, zlepšují se i její bio-fyzikální vlastnosti. Je snadno vstřebatelná a tím se mnohonásobně zvyšuje její hydratační schopnost, která je základním předpokladem pro fungování zdravého organismu.

Řada PERSONAL má vnitřní povrch pláště potažený 24k zlatem. Po mnoha zkouškách jsme se zlatem dosáhli nejlepších výsledků ochrany zařízení před korozí kvůli oxidaci způsobené opakovaným vystavením vzduchu. 

  • SU-1 jednotka je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Vnitřní plášť je z měděné trubice pozlacené 24k zlatem

  • Zařízení je bezúdržbové, bez jakýchkoliv mechanických a výměnných částí.

  • Pro svůj provoz nepotřebuje žádné napájení ani externí zdroj. 

  • Bez chemie a magnetů.

  • Zařízení SU-1 se zpravidla montuje do domovního rozvodu před sprchu nebo dřezovou a umyvadlovou baterii. Je vhodné pro využití v menších bytových jednotkách.

  • Voda může přes zařízení proudit oběma směry. 

Zařízení CRYSTAL BLUE je certifikováno pro evropský trh a splňuje všechny zákonem vyžadované normy. 

Důležité upozornění: Vzdálenost mezi zařízením a výstupem by neměla přesáhnout 100 metrů. Pokud použijete jednotku pro jakýkoli jiný nápoj než vodu, například víno, nebo čirou šťávu, je nutné je poté propláchnout octem a následně vodou, aby se zařízení pročistilo. Pozor! Z důvodu usazování tuku není vhodné zařízením prolévat mléko. 

Parametry

materiál Nerezová ocel, 24K zlato
délka (cm) 14
průměr zařízení (cm) 4,6
váha (kg) 1,2
závit (coul) 1/2"